RSS
 

Archiwum kategorii ‘Przepustnice’

Zasilanie urządzeń pneumatycznych

26 Maj

przepustnicaRóżnego typu maszyny, służące do zasilania urządzeń pneumatycznych, a także silników parowych i spalinowych, składają się z wielu mniejszych lub większych elementów. Takimi elementami są przepustnice, które wykorzystywane są do regulowania dopływu czynnika roboczego w danej maszynie. Czytaj dalszą część tego wpisu »

 
Możliwość komentowania Zasilanie urządzeń pneumatycznych została wyłączona

Kategoria: Przepustnice

 

Zadanie przepustnic

20 Maj

przepustnica2Głównym zadaniem niewielkich elementów silnika, jakim są przepustnice, jest dostarczanie odpowiedniej ilości powietrza do silnika, a dokładniej odpowiednie dozowanie go. Najprościej wytłumaczyć to na przykładzie. Im szybciej kierowca chcę prowadzić pojazd, tym mocniej dociska pedał gazu. Czytaj dalszą część tego wpisu »

 
Możliwość komentowania Zadanie przepustnic została wyłączona

Kategoria: Przepustnice

 

Gaźnik

15 Maj

GaźnikW układzie gaźnika, znajdują się przepustnice. Służą one przede wszystkim regulowaniu przepływu i dozowaniu powietrza. Ponadto, w głównej części przepustnicy zamontowany jest niewielki silniczek korkowy. Czytaj dalszą część tego wpisu »

Profitechnik Valvoline Polska - tutaj
 
Możliwość komentowania Gaźnik została wyłączona

Kategoria: Przepustnice

 

Działalnie gaźników

06 Maj

gaznik2By działanie gaźników w samochodach, było prawidłowe należy, co jakiś czas, sprawdzać przepustnice. Większość problemów, jakie mogą się pojawić z przepustnicami, spowodowane są faktem, że kierowcy rzadko sprawdzają czy są one czyste. Czytaj dalszą część tego wpisu »

 
Możliwość komentowania Działalnie gaźników została wyłączona

Kategoria: Przepustnice

 

Przepustnice w samochodach

05 Maj

1174280_carSamochód to maszyna, składająca się z tysięcy małych elementów, bez których cały układ odpowiedzialny za poruszanie się pojazdu, nie byłby w stanie prawidłowo funkcjonować. Takimi elementami są, między innymi przepustnice. Czytaj dalszą część tego wpisu »

 
Możliwość komentowania Przepustnice w samochodach została wyłączona

Kategoria: Przepustnice